MÜZİK TESTİ

Bu anket 05.07.2024 saat 10:00’da başlayacak olup 20.07.2024 saat 00:00’da sona erecektir.

Ankete katılanlar arasından (1) bir kişi, bilgisayar tarafından yapılan gelişigüzel seçim sonucu Totem Karttan 1.500 TL’lik hediye kartı kazanacaktır

Kazanan kişi anket bitiminden sonra belirlenecek olup Fenomen web sitesinde bulunan kazananlar sekmesinde kazanan kişinin adı ilan edilecektir.

Kazanan kişi kendisine gönderilen bilgilendirme mailine 'mailinizi okudum belirtilen kuralları kabul ederek Totem kartı teslim almak istiyorum' yazarak cevaplandırdığı takdirde hak kazandığı Totem Kart kendisine kargo yoluyla iletilecektir

Totem Kart Alısveriş kartının Son kullanım tarihi 30.06.2024’tür. Totem Kartın belirtilen kullanım süresinde kullanılması gerekmektedir, Kartın iptal/iade/değişimi mümkün olmamaktadır.

Totem Hediye Kartı tüm BOYNER, FABRİKA, YKM mağazalarında ve VOİ, COSTA coffee’ler ve www.totemim.com online de geçerlidir. Totem Kart Hediye kartı bakiyesi farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir, bakiye üzeri yapılan harcamalar için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Totem Hediye Kartı numarası ve kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur. Totem Hediye kartının Boynerlerde kullanılması halinde Kelebek Kampanyaları dahil tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. Hopi Uygulaması kullanılarak Hopi Paracık kazanımında ve kullanımında geçerlidir. Hopi booster kampanyalarında geçerli değildir.

Katılımcılar paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, verilerin işlenmesi ile başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak yürürlükte olan ve/veya olacak tüm mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Radyo Fenomen tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

Radyo Fenomen sadece Alışveriş kartını vermekle sorumludur. Ankete katılanlar alışveriş kartından kaynaklı Radyo Fenomen'den hiç bir hak ve alacak talep edilemez.

 

-
+
Tümünü Gör
  • play_white.png
  • /i/player/volume-on.png