RADYO FENOMEN BEACH PLEASE FESTİVALİ KATILIM KOŞULLARI

RADYO FENOMEN BEACH PLEASE FESTİVALİ KATILIM KOŞULLARI

10 – 14 temmuz tarihinde Romanya’da gerçekleşecek olan Beach Please festivaline 1 çift dinleyici gönderiyoruz.

Radyo Fenomen tarafından hazırlanacak olan radyo promosu 22 Haziran tarihinden itibaren Radyo Fenomen’de günde 5 kez olarak yayınlanacaktır. 28 Haziran tarihinde radyodan hafta boyunca verilecek olan şifreleri Radyo Fenomen 0546 674 40 40 nolu whatsapp hattında doğru sıralamayla yazan ilk kişi kazanacaktır. Radyo Fenomen web sitesinde banner yayınlanacaktır. Sosyal medya hesabımızdan afiş paylaşılacaktır.

-Bu yarışmaya Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile Hediye Konaklama verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

-18 yaşından büyük kazanan dinleyicimize ait pasaport ve vize gerekmektedir.

- Kazanan dinleyiciler belirlendikten sonra festival ile ilgili her hangi bir sorunda Global records ile iletişime geçecektir . Radyo Fenomen sadece Tanıtım ve hediye kazandırmak ile yükümlüdür.

Global Records tarafından yapılacaklar 1 adet çift kişilik Ultra VIP festival bileti, 2 kişi için uçak biletleri (gidiş-dönüş), havaalanı-festival transferleri (gidiş-dönüş), festivale özel kamp alanında festival boyunca konaklama imkanı, ultra VIP  bu biletten alanlar için oluşturulan sırayı kullanarak festivalde hızlı geçiş hakkıdır. Bunların dışında kalan hizmetler kazanan yarışmacıya aittir.

Katılımcılar yarışmaya katılmakla Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.

Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

Katılımcılar paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, verilerin işlenmesi ile başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak yürürlükte olan ve/veya olacak tüm mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, paylaşımı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve kampanyayı düzenleyen ajansın ve kampanya sahibi firmanın bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

Katılımcılar, Sınai Mülkiyet Kanunu, Fikri Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerden tamamen ve münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Ataköy Fm İletişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi katılım koşullarında değişiklik yapma, yarışmayı sonlandırma ve durdurma hakkına sahiptir.

Bu yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

-
+
Tümünü Gör
  • play_white.png
  • /i/player/volume-on.png